Informace

Výrobci

Nové produkty

Slevy

Dodavatelé

Aktuální informace:

Vážení zákazníci,

dle nařízení vlády máme v současné době omezený provoz pro veřejnost na provozovně. Bez omezení přijímáme opravy sluchadel poštou. Opravy stále děláme v co nejkratším čase. Bez omezení jsou také objednávky přes eshop, telefonem či mailem.

Provozní informace  na prodejně:

1.prodejna funguje jako výdejna objednávek přes eshop, telefonických a mailových objednávek - platí pro baterie a kompenzační pomůcky

2.sluchadlo do opravy můžete přinést osobně a zase si ho vyzvednout, až vám zavoláme, že je oprava hotova. Není možné na opravu sluchadla osobně čekat.

3.Doporučujeme, abyste si zavolali předem - domluvíme se přesně, kdy a v kolik přijdete.

Prosíme vás o dodržování bezpečnostních pravidel: nošení roušek, dodržování dostatečného odstupu od našeho pracovníka i ostatních klientů. Pokud se necítíte dobře, odložte návštěvu naší provozovny.

Opravy sluchadel nám můžete posílat na naši adresu: Anticer s.r.o., Tomanova 3, 301 00 Plzeň. Opravy vyřizujeme co nejrychleji a posíláme zpět na dobírku (pokud budete chtít platit převodem, domluvte se telefonicky nebo to napište v průvodním dopise - prosím o uvedení telefonního čísla a mailové adresy pro zaslání podkladů k platbě).

Plánované servisní prohlídky sluchadel - můžete přijít se zpožděním, až se epidemie uklidní nebo sluchadlo pošlete poštou.

Potřebujete- li poradit, kontaktujte nás emailem nebo telefonem 377 420 934.

Pevné zdraví přeje

Anticer s.r.o.