Informace

Výrobci

Nové produkty

Slevy

Dodavatelé

Prohlédnuté produkty

Naslouchací systém Sennheiser SET 880

Nový produkt

Představujeme vám nový naslouchací systém pro domácí poslech TV a dalších přístrojů - Set 880.  Nejnovější přírůstek do prémiové řady audiologických přístrojů Sennheiser.

Více informací

7 750 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Tato technologická novinka přináší současně dokonale čistý, srozumitelný zvuk a maximální pohodlí digitálního bezdrátového provozu. Pokud máte problémy s poslechem domácích elektronických systémů, nemáte to správné potěšení z filmů nebo příliš hlasitým poslechem rušíte svoji rodinu, nabízíme vám špičkové řešení. Audiologická pomůcka Set 880 je určena pro muže a ženy ve věkové kategorii 65+. Jsou charakterizováni nuceně usedlým životem vyplývajícím ze střední ztráty sluchu. Je určen pro lidi, kteří akceptují proces stárnutí, ale rozhodně se s ním nechtějí plně smířit. Chtějí tento proces zastavit a zvrátit. Jejich cílem je bývalá aktivita a bohatší životní styl. Jejich potřebou jsou však přístroje s méně funkcemi a s většími tlačítky.

Pokud chce člověk žít svůj život co nejaktivněji a naplno, nesmí být jeho vnímání o nic ochuzeno. Teď se, díky firmě Sennheiser, vrátí posluchačům sluch naplno. Budou si moci užívat zvuků hudby, filmů a televizního vysílání jako dříve. Vedoucí evropská firma ve vývoji a výrobě sluchátek je současně zaměřena na péči o posluchače s problémy slyšení. Nový systém Set 880 je přístroj pro podporu sluchu. Tyto vysoce kvalitní modely špičkových přístrojů bezdrátové elektroniky jsou vyvinuty a vyráběny v Německu a přinášejí svým uživatelům čistý a zvýrazněný zvuk. Tyto modely jsou schopny svým uživatelům poskytnout zvukové zážitky přesně podle potřeby požadavků jejich zhoršeného sluchu.  Set 880 reprezentuje dokonalou možnost každodenního využívání s maximální jednoduchostí a výhodami bezproblémového provozu. Vrací lidem jejich nezávislost a možnost poslechu TV společně s ostatními, tedy v normální hlasitosti přístroje. Přizpůsobení hlasitosti je pouze v jejich sluchátkách a nikoho neruší. Oba modely mají několik specializovaných poslechových profilů (Set 880-pět profilů), které mohou být snadno navoleny pro řeč nebo hudbu. Set 880 může být připojen jak k TV, tak k rozhlasovému přijímači. Unikátním způsobem jsou oba přístroje schopny zvýraznit čistotu a dynamiku řečového pásma a omezit šum zvukového pozadí TV vysílání, které z principu může omezovat srozumitelnost dialogů. Tato schopnost je aktivována jednoduchým stiskem tlačítka na sluchátkách. Stejně jednoduché je nastavit hlasitost pro každé ucho zvlášť na dokovací stanici, tedy bez možnosti nechtěné náhodné změny.  Nové modely umožňují nerušený poslech až 18 hodin na jedno nabití akumulátoru a poskytují volnost pohybu při poslechu až do vzdálenosti 70 metrů. 

Sennheiser využívá více než 70 let zkušeností s vývojem a výrobou sluchátek a dává novým modelům všechny výhody nového designu a intuitivního ovládání. Přesně vyvinutá ergonomie, schopnost plnit funkce bez potřeby nastavování a dokonalé pohodlí i při dlouhém užívání.

Mezi jejich přednosti také patří rozměrná tlačítka, srozumitelné LED upozorňování a výzva k nabíjení. Velkým plus je bezdrátový přenos signálu a automatické zapínání i vypínání.

 

Vlastnosti

 • Snadné přepínání mezi dvěma připojenými zdroji audiosignálu
 • Inteligentní zpracování a zesílení řeči redukuje ruchy a šum televizního vysílání
 • Svoboda pohybu až do vzdálenosti 70 metrů
 • Až 18 hodin poslechu a jedno nabití akumulátoru
 • Několik poslechových profilů pro optimalizaci zvuku řeči
 • Možnost nastavení hlasitosti zvlášť pro pravou či levou stranu 
 • Mono/stereo přepínač pro poslech plného obsahu v jednom uchu  
 • Reprodukce zesíleného stereo zvuku přímo do uší
 • Automatické zapínání i vypínání (nasazením a sejmutím z hlavy)
 • Velký, snadno použitelný ovladač hlasitosti přímo na sluchátkách
 • Připomínání potřeby nabít akumulátor (LED) – nabíjení pouhým odložením na dokovací stanici
 • Vyrobeno v Německu

 Obsah balení:

 • Sluchátka s vestavěným Li-Pol akumulátorem BAP 800
 • Dokovací stanice
 • Pár adaptérů pro menší uši
 • Síťový zdroj s národními adaptéry
 • Optický digitální kabel
 • Audio kabel 3,5 mmpro sluchátkový výstup
 • Uživatelský manuál

 

Parametry:

Akustický tlak – 125dB

Doba provozu – až 18 hodin

Dosah vysílače – do 70 m v prostoru

Hmotnost – cca 61g

Nabíjecí doba akumulátoru – cca 3 hodiny

Napájení – Li-Pol akumulátor BAP 800

Frekvenční rozsah – 15Hz – 16 000 Hz

Recenze

Napsat recenzi

Naslouchací systém Sennheiser SET 880

Naslouchací systém Sennheiser SET 880

Představujeme vám nový naslouchací systém pro domácí poslech TV a dalších přístrojů - Set 880.  Nejnovější přírůstek do prémiové řady audiologických přístrojů Sennheiser.