Informace

Výrobci

Nové produkty

Slevy

Dodavatelé

Prohlédnuté produkty

Indukční poslech Interhelp zesilovač+smyčka

Nový produkt

Tato souprava obsahuje zesilovač

+ smyčku

+propojovací kabel

Více informací

1 217 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

hmotnost 273g
napájení 230V AC / 12V DC
příkon 6 VA
rozměry cm (š x h x v) 15x13x5,5
výkon 1,5W

Více informací

Zařízení se skládá z indukční smyčky ("kabel položený po obvodu místnosti") a zesilovače pro indukční smyčku a napájecí adaptér a propojovací kabel audio signálu (standardně scart).Tento speciální, plně automatizovaný zesilovač s frekvenční charakteristikou upravenou pro indukční poslech a automatickou regulací výstupní úrovně signálu je určen pro indukční poslech televize, rádia a dalších audio zařízení (počítač,video, magnetofon apod.) vybavených audio výstupem. Zesilovač je možno napájet i z autobaterie a použít jej např. na chatě, kde není síť 230V.

Zvuk televize apod. není třeba zesilovat a lze jej vypnout.

Výkon zesilovače je cca 2W a plně postačí na pokrytí signálem většího obývacího pokoje, případně menší zasedací místnosti (plocha asi do 30 metrů čtverečných).

Zařízení nemá kromě vypínače žádné ovládací prvky a pracuje plně automaticky.

Jednoduchá obsluha - pouze zapnete zesilovač, který zesiluje automaticky, sluchadlo přepnete do polohy T a upravíte hlasitost sluchadla.

Toto zařízení můžete získat také u lékaře foniatra na poukazy (dva - zesilovač a smyčka zvlášť) - zaplatíte pouze 56Kč za celou soupravu. Kódy zařízení jsou: 41101, 41103.

Standardně je dodávána smyčka délky 18m. Pokud potřebujete delší či kratší, prosím, napište to do objednávky nebo nás kontaktujte e-mailem či telefonem. Příplatek za 1m prodloužení je 5 Kč.

Je možné dodat jen samotný zesilovač za 1096 Kč vč. DPH i smyčku za cenu 121,- Kč (cena je do délky 18m). U zesilovače je možné provést řadu individuálních úprav (výstup na náhlavní sluchátka, regulace hlasitosti do výstupu, jiné konektory, atd. - napište požadavky). Pro větší prostory nebo místnosti je možno dodat  zesilovače větších výkonů.

Smyčka může být i individuální (kolem krku - také v nabídce).

Recenze

Napsat recenzi

Indukční poslech Interhelp zesilovač+smyčka

Indukční poslech Interhelp zesilovač+smyčka

Tato souprava obsahuje zesilovač

+ smyčku

+propojovací kabel