Informace

Výrobci

Slevy

Dodavatelé

Způsoby doručení

Všechno zboží v e-shopu je z 99% trvale skladem a po obdržení objednávky je nejdéle do 48 hodin objednávka vyexpedována.

Ceny propagovaného zboží jsou včetně recyklačního příspěvku. Informace ke zpětnému odběru zde

Doprava varianty:

U zboží v hodnotě nad 5000,-Kč se neplatí žádné poštovné.

1.Česká pošta

Balík do ruky (Česká pošta) – platba předem převodem, poštovné 125,-Kč. Doručení obvykle následující pracovní den po dni podání. Velikost balíku S (35cm). Prosím, uvádějte na sebe telefonní kontakt.

Balík do ruky (Česká pošta) – dobírka 150,-Kč. Doručení obvykle následující pracovní den po dni podání. Velikost balíku S (35cm). Prosím, uvádějte na sebe telefonní kontakt.

V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě.

U České pošty můžete pomocí webového formuláře (https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html) změnit dispozice pro svoji zásilku, jako je: dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení zásilky na poště bez pokusu o doručení, uložení zásilky na jiné ukládací poště, posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den

Zásilku můžete sledovat na: Sledování trasy zásilky https://www.postaonline.cz/trackandtrace

Pokud Vám nebude zásilka doručena do 4 dnů od jejího odeslání, o kterém budete informováni e-mailem, ujistěte se, zda není uložena na Vaší dodací poště.

POZOR: Úložní doba balíku do ruky na pobočce ČP je 7 kalendářních dnů!! Pokud si zásilku nevyzvednete, bude automaticky odesílána zpět.

 

Balík na poštu (Česká pošta) – platba předem převodem, poštovné 110,-Kč. Doručení na vybranou poštu obvykle následující pracovní den po dni podání. Velikost balíku S (35cm). Prosím, uvádějte na sebe telefonní kontakt.

Balík na poštu (Česká pošta) – dobírka 140,-Kč. Doručení na vybranou poštu obvykle následující pracovní den po dni podání. Velikost balíku S (35cm). Prosím, uvádějte na sebe telefonní kontakt.

V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě.

U české pošty můžete pomocí webového formuláře (https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html ) změnit dispozice pro svoji zásilku, jako je: dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení zásilky na jiné ukládací poště.

V den doručení vaší zásilky na poštu budete informováni pomocí SMS ohledně možnosti vyzvednutí.

Zásilku můžete sledovat na: Sledování trasy zásilky https://www.postaonline.cz/trackandtrace

POZOR: Úložní doba balíku na poštu je 7 kalendářních dnů!! Pokud si zásilku nevyzvednete, bude automaticky odesílána zpět.

 

Doporučená zásilka (Česká pošta) – platba předem převodem, POUZE PRO BATERIE DO SLUCHADEL (maximálně 5 koleček = 30ks baterií) A DROBNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ v ceně do 800Kč – poštovné 87,-Kč. Doručení zhruba do 3 pracovních dnů po dni podání.

 

Doporučená zásilka (Česká pošta) – dobírka 136,-Kč, POUZE PRO BATERIE DO SLUCHADEL (maximálně 5 koleček = 30ks baterií) A DROBNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ. Doručení zhruba do 3 pracovních dnů po dni podání.

 

Více informací o doručování Českou poštou najdete ZDE. https://www.ceskaposta.cz/index

Před převzetím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Součástí zboží je záruční list. Pokud tomu tak není, jako doklad pro případnou reklamaci slouží faktura.

Faktura (daňový doklad) je zasílána automaticky se zbožím.

 

2.OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ ZDARMA V PLZNI

Zboží si můžete vyzvednout v sídle naší společnosti (Anticer s.r.o., Tomanova 3/5, Plzeň – Bory, telefon a fax: 377 420 934). Otevřeno máme Po-Čt: 8-12, 12.30-15.00, Pá: 8-12. Výhodou osobního vyzvednutí je časová nezávislost na doručovateli a cena – je totiž zdarma. Zboží je třeba vyzvednout do 5 pracovních dnů, počínaje následujícím pracovním dnem od obdržení potvrzujícího emailu/sms, že je připraveno k vyzvednutí. Po uplynutí těchto 5 pracovních dní je zboží uvolněno do volného prodeje. Lze platit hotově při převzetí.

3.OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ v poradenských střediskách a dalších výdejních místech – poplatek 110Kč za dopravné. Při objednávce zboží nad 4000Kč zdarma. Platba pouze předem převodem.

Brno

Audiohelp z.s.

Běhounská 22/24

Tel.: 541 240 381

Po, Út, St

8.30-15.30

Čt: 8.30-12.30

cknh.audiocentrum@seznam.cz

Ústí nad Orlicí

Audiohelp z.s.

Čs.armády 284 (dětská poliklinika)

Tel.: 465 526 911

Po: 8-15

Út-Čt: 8-15 terén

audiohelpuo@seznam.cz

Uherský Brod

Audiohelp z.s.

Mariánské nám.2187

Přemysla Otakara II. 2476

Tel.: 737 042 121

Po: 9-12

smid.pav@tiscali.cz

Pardubice

Audiohelp z.s.

Bělehradská 389

Tel.: 466 301 888

Po - St: 8-15

Čt: 8-12

shw@seznam.cz

Břeclav

Audiohelp z.s.

Stromořadní (klub důchodců)

Tel.: 519 339 288

Dle dohody

bozena.letalova@seznam.cz

Tábor

Audiohelop z.s.

Kvapilova 2289

Tel.: 723 726 734

Po: 12-16

St:8-16

audiohelp-tabor@volny.cz

Přerov

Audiohelp z.s.

Na Loučkách 2340/3

Tel.:606 740 610

Út, Čt: 8-11, 12-15

audiohelp-prerov@volny.cz

 

O odeslání zboží do poradenského střediska/výdejního místa Vás budeme informovat mailem.

Před převzetím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte.
Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Součástí zboží je záruční list. Pokud tomu tak není, jako doklad pro případnou reklamaci slouží faktura.

Faktura (daňový doklad) je zasílána automaticky se zbožím.

Způsoby platby

Platba při převzetí zboží (dobírka)

Zboží hradíte v hotovosti poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Poplatek za dobírku je započítán v ceně dopravy

Platba předem převodem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme instrukce k platbě. Daňový doklad obdržíte se zbožím.

Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby
  • je nutné, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky
    – v opačném případě lze považovat objednávku za zrušenou,

Platební údaje Československá obchodní banka

Anticer s.r.o.: č.ú.: 04380653/0300

Obchodní podmínky

obchodní společnosti Anticer s.r.o. se sídlem Tomanova 3/5, Plzeň, IČ: 45358575, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, spisová značka C 1959, pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese: www.anticer.cz/eshop.

  1. Úvodní ustanovení

1.1.            Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) obchodní společnosti Anticer s.r.o., se sídlem Tomanova 3/5, Plzeň, IČ: 45358575, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, spisová značka C 1959 (dále jen „prodávající) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.anticer.cz/eshop (dále jen „webová stránka), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen „webové rozhraní obchodu“).

1.2.            Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

1.3.            Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.

1.4.            Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce.

1.5.            Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

 

2.Uživatelský účet

2.1 Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní může kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). Kupující může provádět objednávání zboží též bez registrace přímo z webového rozhraní obchodu.

2.2 Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.

2.3 Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu.

2.4 Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.

2.5 Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než rok nevyužívá, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).

2.6 Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.

 

3.Uzavření kupní smlouvy

3.1 Veškerá prezentace zboží umístěná na webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží. Ustanovení § 1732 odst. 2 občanského zákoníku se nepoužije.

3.2 Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží. Ceny zboží jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty a všech souvisejících poplatků. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní obchodu. Tímto ustanovením není omezena možnost prodávajícího uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek.

3.3 Webové rozhraní obchodu obsahuje také informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží. Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží uvedené ve webovém rozhraní obchodu platí pouze v případech, kdy je zboží doručováno v rámci území České Republiky.

3.4 Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář ve webovém rozhraní obchodu. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o:

3.4.1 Objednávaném zboží (objednané zboží „vloží“ kupující do elektronického nákupního košíku webového rozhraní obchodu),

3.4.2 Způsobu úhrady kupní ceny zboží, údaje o požadovaném způsobu doručení objednávaného zboží a

3.4.3 Informace o nákladech spojených s dodáním zboží (dále společně jen jako „objednávka“).

 

3.5 Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „Potvrzuji objednávku“. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné. Prodávající neprodleně po obdržení objednávky toto obdržení kupujícímu potvrdí elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího uvedenou v uživatelském rozhraní či v objednávce (dále jen „elektronická adresa kupujícího“).

3.6 Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládaní náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky).

3.7 Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací), jež je prodávajícím zasláno kupujícímu elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího. Součástí potvrzení jsou obchodní podmínky.

3.8 Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám, přičemž tyto náklady se neliší od základní sazby.

 

4.Cena zboží a platební podmínky

4.1 Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

- v hotovosti v sídle prodávajícího na adrese: Tomanova 3/5, Plzeň

- v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce

- bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 04380653/0300

4.2 Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

4.3 Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu. Tímto není dotčeno ustanovení čl. 4.6 obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit kupní cenu zboží předem.

4.4 V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 3 pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy.

4.5 V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

4.6 Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky (čl.3.6), požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.

4.7 Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

4.8 Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v listinné podobě spolu se zbožím na adresu kupujícího.

 

5.Odstoupení od kupní smlouvy

5.1 Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

5.2 Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 5.1 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využít vzorový formulář poskytovaný prodávajícím, jenž tvoří přílohu Obchodních podmínek. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat na adresu provozovny prodávajícího (Anticer s.r.o., Tomanova 3/5, 301 00 Plzeň) či na adresu elektronické pošty prodávajícího anticer@volny.cz.

5.3 V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 5.2 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno bez zbytečného odkladu do 14 dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

5.4 V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 5.2 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Jestliže spotřebitel zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

5.5 Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

5.6 Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

5.7 Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

 

6.Přeprava a dodání zboží

6.1 V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

6.2 Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

6.3 V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

6.4 Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

6.5 Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

 

7. Práva z vadného plnění

7.1 Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku).

7.2 Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal:

7.2.1 má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné,

7.2.2 se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití prodávající uvádí nebo kterému se zboží tohoto druhu obvykle používá,

7.2.3 zboží odpovídá jakostí

7.2.4 je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a

7.2.5 zboží vyhovuje požadavkům právních předpisů.

 

7.3 Ustanovení uvedená v čl. 7.2 obchodních podmínek se nepoužijí u zboží prodávaného za nižší cenu na vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána, na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním, u použitého zboží na vadu odpovídající míře používání nebo opotřebení, kterou zboží mělo při převzetí kupujícím, nebo vyplývá-li to z povahy zboží.

7.4 Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí.

7.5 Práva z vadného plnění uplatňuje kupující u prodávajícího v jeho sídle. Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdržel od kupujícího reklamované zboží.

7.6 Další práva a povinnosti stran související s odpovědností prodávajícího za vady upravuje reklamační řád prodávajícího.

 

8. Další práva a povinnosti smluvních stran

8.1 Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

8.2 Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení § 1826 odst. 1 písm. e) občanského zákoníku.

8.3 Mimosoudní vyřizování stížností spotřebitelů zajišťuje prodávající prostřednictvím elektronické adresy anticer@volny.cz. Informaci o vyřízení stížností kupujícího zašle prodávající na elektronickou adresu kupujícího.

8.4 Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Dozor nad oblastí ochrany osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů. Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

8.5 Kupující tímto přebírá na sebe nebezpečí změny okolností ve smyslu § 1765 odst. 2 občanského zákoníku.

 

9. Ochrana osobních údajů

9.1 Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

9.2 Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).

9.3 Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu. Nezvolí-li kupující jinou možnost, souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím také pro účely zasílání informací a obchodních sdělení kupujícímu. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.

9.4 Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje (při registraci, ve svém uživatelském účtu, při objednávce provedené z webového rozhraní obchodu) uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích.

9.5 Zpracováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím bez předchozího souhlasu kupujícího předávány třetím osobám.

9.6 Osobní údaje budou zpracovány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

9.7 Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů.

9.8 V případě, že by se kupující domníval, že prodávající nebo zpracovatel (čl.9.5) provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života kupujícího nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může:

9.8.1 požádat prodávajícího nebo zpracovatele o vysvětlení,

9.8.2 požadovat, aby prodávající nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav.

9.9 Požádá-li kupující o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu prodávající povinen tuto informaci předat. Prodávající má právo za poskytnutí informace podle předchozí věty požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.

 

10.Zasílání obchodních sdělení a ukládání cookies

10.1 Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení prodávajícím na elektronickou adresu kupujícího.

10.2 kupující souhlasí s ukládánám tzv.cookies na jeho počítač. V případě, že je nákup na webové stránce možné provést a závazky prodávajícího z kupní smlouvy plnit, aniž by docházelo k ukládání cookies na počítač kupujícího, může kupující souhlas podle předchozí věty kdykoliv odvolat.

 

11. Doručování

11.1 Kupujícímu může být doručováno na adresu elektronické pošty uvedenou v jeho uživatelském účtu či uvedenou kupujícím v objednávce.

 

12. Závěrečná ustanovení

12.1 Pokud vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

12.2 Je-li některé ustanovení obchodních podmínek neplatné nebo neúčinné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje. Neplatností nebo neúčinností jednoho ustanovení není dotknutá platnost ostatních ustanovení. Změny a doplňky kupní smlouvy či obchodních podmínek vyžadují písemnou formu.

12.3 Kupní smlouva včetně obchodních podmínek je archivována prodávajícím v listinné podobě a není přístupná.

12.4 Přílohu obchodních podmínek tvoří vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

12.5 Kontaktní telefon prodávajícího: adresa pro doručování: Anticer s.r.o., Tomanova 3/5, 301 00 Plzeň, adresa elektronické pošty: anticer@volny.cz, telefon 377 420 934.

 

V Plzni dne 20.7.2023

Společnost Anticer s.r.o. je registrována u kolektivních systémů REMA Systém, a.s. a REMA Battery, s.r.o. (www.rema.cloud)

 

Příloha: Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy

 (vyplňte tento formulář a pošlete jej zpět pouze v případě, že chcete odstoupit od smlouvy)

Oznámení o odstoupení od smlouvy

 

Adresát: Anticer s.r.o., Tomanova 3/5, 301 00 Plzeň, anticer@volny.cz

 

Oznamuji/oznamujeme*, že tímto odstupuji/odstupujeme* od smlouvy o nákupu tohoto zboží: (doplňte číslo objednávky, název produktu, počet kusů)

     

 

Datum objednání zboží: Klepněte sem a zadejte datum.

Datum obdržení zboží (datum, kdy jsem zboží převzal/a): Klepněte sem a zadejte datum.

Vaše jméno a příjmení:      

Vaše adresa:      

Pokud zasíláte odstoupení v listinné podobě, připojte svůj podpis:    _____________________

Datum: Klepněte sem a zadejte datum.

 

* Nehodící škrtněte